Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


MATADORKA - zariadený 2,5 izbový apartmán v novostavbe

Popis nehnuteľnosti

Vám ponúkame na predaj 2,5 izbový apartmán so zmenenou dispozíciou (3 izbový) na ulici Pri Smaltovni (MATADORKA) v Bratislave / Petržalke.

DISPOZÍCIA APARTMÁNU
- vstupná predsieň
- samostatná toaleta, priestranná kúpeľňa s vaňou a práčkou
- 2x izba
- kuchynská časť prepojená s obývacou izbou a vstupom na balkón
- pivnica oproti bytu

ROZLOHA BYTU 51,91 m2
+ balkón o výmere 6,71 m2
+ murovaná pivnica ihneď oproti bytu o výmere 2,29 m2

POSCHODIE
Nachádza sa na 4. podlaží z 5.
Na poschodí sa nachzádza aj vstup do vnútrobloku, ktorý je určený na oddych pre dopselých ale aj pred deti.

APARTMÁN
Nehnuteľnosť je možné financovať aj cez hypotekárny úver ako aj je možné si zriadiť trvalý pobyt.

KÚRENIE
Vykurovanie je zabezpečované tepelným čerpadlom voda/voda, vysoko efektívnym zdrojom tepla a zároveň chladu. Ako vykurovací systém je v byte inštalované podlahové vykurovanie.

PÁR SLOV OD MAKLÉRA
MATADORKA je polyfunkčný železobetónový bytový komplex, ktorý bol daný do užívania v roku 2020. Ponúka vysoký štandard bývania a bohatú občiansku vybavenosť. Nachádza na začiatku Petržalky s kompletnou občianskou vybavenosťou neďaleko vlakovej stanice ŽST Petržalka. Vo vnútrobloku je multifunkčné
ihrisko, park s množstvom zelene a komunitné záhradky. Nehnuteľnosť bola dispozične zmenená na 3 izbovú verziu. V byte je dostatok úložného priestoru pre každého. Oddychovať sa dá na priestrannom balkóne, ktorý je orienotavný na slnečnú južnú stranu. Ak hľadáte byt bez vstupných investícii za zaujímavú cenu tak ste ho práve našli. Neváhajte a nepremeškajte šancu si dohodnúť obhliadku už dnes.

BYT
- vstupné dvere bezpečnostné dvere
- vstavaná skriňa v predsieni so skrytým botnikom
- vstavaná skriňa v dvoch izbách
- kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, indukčná varná doska, digestor)
- priestranná kúpeľňa s vaňou, umývadlom a priestorom na práčku + samostatná tolaleta
- z pôvodnej spálne so šatníkom majiteľ vytvoril dve samostatné menšie izby (spálňa a detská izba)

BYTOVÝ DOM
Obytný dom, v ktorom sa byt nachádza je postavený v Bratislave V - mestskej časti Petržalka, Ulica závodu Matador. Obytný dom sa nachádza na začiatku Petržalky, v blízkosti železničnej stanice. Z tejto časti mesta je peši dostupné centrum mesta, obchodné centrum a veľké administratívne centrum Vienna Gate.
V blízkosti nehnuteľnosti sú významné prírodné lokality - Dunaj a jeho nábrežie, Lužný les i známa hrádza slúžiaca na športové aktivity. V okolí je veľmi dobrá občianska vybavenosť (kompletná sieť obchodov, materská škôlka, základná škola, nemocnica s poliklinikou, stredné školy, vysoké školy, pošta, banky, kultúrne domy). Dostupnosť do centra mesta je do 15 min. peši. Zastávka MHD je do 5 min. pešej chôdze. Bytový dom je monitorovaný kamerovým systémom a chránený strážnou službou s recepciou.

PIVNICA
Hneď oproti bytu sa nachádza 2,29 m2 veľká murovaná pivnica s úložným policovým systémom

 

GARÁŽOVÉ STÁTIE

Nachádza sa na 2. poschodí priamo pri výťahu
+ 25.000,-€ k cene apartmánu

CENA BYTU

 

205.000,-€

Radomír Kurina

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Pravidelne sa vzdelávam, aby som Vám vedel priniesť čo najefektívnejšie metódy používané v realitnej praxi.


Radomír Kurina

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF