Rozmýšľate nad kúpou či predajom nehnuteľnosti?
Neváhajte a kontaktujte ma

Pozor na nebankové hypotéky, predražia sa

V posledných rokoch narástla popularita nebankových hypotekárnych úverov, ktorým sa ľudovo hovorí aj  americká hypotéka. Aké sú hlavné riziká takéhoto úveru a prečo je výhodnejšie podstúpiť radšej zložitý schvaľovací proces v banke? Nehľadajte jednoduchú cestu k úveru, je veľmi nákladná!

Celý článok

Na mobilný dom nie je treba stavebné povolenie. Pravda alebo Mýtus?

V posledných rokoch aj u nás narastá popularita mobilných domov. Stále častejšie si tento typ domu kupujeme na rekreáciu alebo aj na trvalé bývanie. K ich obľube prispieva aj nízka obstarávacia cena pri relatívne slušnom komforte bývania v moderných typoch domov. Čo musíte vybaviť, ak sa rozhodnete pre umiestnenie mobilného domu na pozemku?

Celý článok

Investícia verzus špekulácia

Premýšľali ste niekedy nad tým, aký je rozdiel medzi investíciami a špekuláciami?

Ak dostanete rovnakú alebo vyššiu hodnotu, než ktorú zaplatíte, ide o investíciu. Ak cena, ktorú zaplatíte, bude vyššia ako hodnota, ktorú za túto cenu dostanete, budete pravdepodobne špekulovať.

Celý článok

Radomír Kurina

Spokojný klient je môj najväčší úspech

Môj príbeh realitného makléra sa začal v roku 2008 v realitnej kancelárii MRK & RETEX v bratislavskej Petržalke. 

 

Vždy som túžil po profesii, kde by som pracoval s ľudmi a pomáhal im a zároveň mal dostatok času pre seba, rodinu a svoje koníčky.

To sa mi aj splnilo a som za to nesmierne vďačný. 

 

Do sveta realít ma uviedla pani Ing. Hana Halanová (konateľka realitnej kancelárie). Vytvorili sme neodlúčiteľnú dvojicu, ktorá spolupracuje s radosťou a vzájomne sa dopĺňa.  

 

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Pravidelne sa vzdelávam, aby som Vám vedel priniesť čo najefektívnejšie metódy používané v realitnej praxi. Vytváram pre Vás video prehliadky, profesionálne fotografujem, ponúkam home-staging (aranžovanie interiéru pre potreby prezentácie a predaja), pracujem na sociálnych sieťach, viem zabezpečiť kompletnú rekonštrukciu nehnuteľnosti, sprostredkovať správne a výhodné financovanie ...to všetko s jasným cieľom - predať Vašu nehnuteľnosť k Vašej plnej spokojnosti.

 

DOVOĽTE MI PÁR SLOV O MOJOM SÚKROMÍ

Ako som už na začiatku spomenul hľadal som profesiu, ktorá by dovoľovala sa venovať aj koníčku. Moja srdcovka je futbal. Od svojích 18 rokov pôsobím ako futbalový tréner mládeže v klube MŠK ISKRA PETRŽALKA. Prevzal som tak štafetu po mojom otcovi, ktorý celý svoj život trénoval futbalistov v Petržalke.

37313555_1954905504554821_9172158760917925888_o  

V roku 2017 som sa po 10 rokoch štastného spolužitia oženil s mojou životnou láskou Andrejkou. 

19942896_10209895339437123_758328843719627933_o  

 

Najkrajší darček som ale dostal 5.5.2019 a to že sa nám narodil zdraví synček TEO. Nový náboj do života a aj do práce. Viac si užívať rodinku a efektívne pracovať v realitách. 

 

  7n4a5862 

 

 

Prečo vznikla táto stránka?

Aby som Vám ukázal, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je, povedzme, nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani kupujúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. Roky pracujem na svojom dobrom mene a povesti. O tom svedčia aj referencie mojich spokojných klientov.

 

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám za Váš čas. Pokiaľ Vás čokoľvek zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri dobrej káve.

0 ROKOV SKÚSENOSTÍ V REALITÁCH
0 SPOKOJNÝCH KLIENTOV
0 ZREALIZOVANÝCH TRANSAKCIÍ

Prečo by ste si mali vybrať mňa ako Vášho osobného realitného makléra?

3 veci, ktoré moji spokojný klienti najviac oceňujú ...

KONZULTÁCIA ZDARMA

Rozmýšľate nad predajom či kúpou nehnuteľnosti? Neváhajte a dohodnite si so mnou stretnutie pri dobrej kávičke

ODBORNOSŤ - SKÚSENOSTI - MODERNÉ TECHNOLÓGIE

V realitách sa pohybujem od roku 2008 a zrealizoval som množstvo transakcii. Pravidelne sa vzdelávam aby som Vám priniesol čo najefektívnejšie riešenia pri predaji či kúpe nehnuteľnosti ...

AKO NA REKONŠTRUKCIU? ČO TAK VIRTUÁLNE SI POZRIEŤ SI SVOJ BYT PO REKONŠTRUKCII?

Zabezpečím Vám kompletnú rekonštrukciu bez námahy vrátane vizualizácie ...