Rodinný domček s krásnym veľkým pozemkom v pokojnej dedinke Svätý Martin v Senci

Ponúkame vám rodinný dom v katastri okresného mesta Senec, časť Svätý Martin, ktorý stojí na komfortnom 8 árovom pozemku.

Popis nehnuteľnosti

Dom bol postavený v 60-tych rokoch minulého storočia a je okamžite obývateľný. Potrebná miera rekonštrukcie domu závisí od vašej náročnosti na bývanie.
Šikovný budúci majiteľ dokáže vyťažiť aj z prakticky riešených vedľajších stavieb ako sú veľká garáž, samostatná kuchyňa s veľkou komorou, izbičkou a hospodárske prístavby za domom.
Rodinný dom je momentálne užívaný ako víkendový dom, kúrenie je ústredné, v izbách, na chodbe a kúpeľni radiátory, kotol UK je umiestnený v kuchyni.
Objekt je prízemný s malou vínnou pivničkou a neobytným podkrovím, na prízemí sú 3 izby, kúpeľňa, WC, predsieň, chodba.
Ak chcete bývať v blízkosti hlavného mesta, mimo prehustených novobudovaných lokalít a nebojíte sa výzvy zrekonštruovať si kvalitný tehlový dom podľa svojich predstáv.

Dom je postavený tradičným spôsobom – základy betónové, steny murované, okná plastové s izolačným zasklením, krov drevený, strešná krytina pálená, jednodrážková.
Rodinný dom momentálne užívaný ako víkendový, celú zimu je vykurovaný. Kúrenie je ústredné, elektrický kotol sa nachádza v kuchyni.

Videoprehliadka

Fotogaléria

ROZLOHA

Zastavaná plocha RD je 105 m2.
Garáž – zastavaná plocha 41,53 m2
Pozemok 844 m2 (šírka 16m).

INŽINIERSKE SIETE

Mestská voda - na pozemku
Studňa - na pozemku
Elektrina - na pozemku
Žumpa - na pozemku
Plyn - nie je k dispozícii

CENA

148.000,-€

Radomír Kurina

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Pravidelne sa vzdelávam, aby som Vám vedel priniesť čo najefektívnejšie metódy používané v realitnej praxi.


Radomír Kurina

Kontaktný formulár