O mne

Radomír Kurina

Môj príbeh realitného makléra sa začal v roku 2008 v realitnej kancelárii

MRK & RETEX v bratislavskej Petržalke. 
 

Vždy som túžil po profesii, kde by som pracoval s ľudmi a pomáhal im a zároveň mal dostatok času pre seba, rodinu a svoje koníčky.

To sa mi aj splnilo a som za to nesmierne vďačný. 
 
Do sveta realít ma uviedla pani konateľka Ing. Hana Halanová.

Vytvorili sme neodlúčiteľnú dvojicu, ktorá spolupracuje s radosťou a vzájomne sa dopĺňa.  

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Pravidelne sa vzdelávam, aby som Vám vedel priniesť čo najefektívnejšie metódy používané v realitnej praxi. Vytváram pre Vás video prehliadky, profesionálne fotografujem, ponúkam home-staging (aranžovanie interiéru pre potreby prezentácie a predaja), som aktívny na sociálnych sieťach, viem zabezpečiť kompletnú rekonštrukciu nehnuteľnosti, sprostredkovať správne a výhodné financovanie, sťahovanie či uskladnenie nábytku ...

to všetko s jasným cieľom - predať Vašu nehnuteľnosť k Vašej plnej spokojnosti.

 

DOVOĽTE MI PÁR SLOV O MOJOM SÚKROMÍ

Ako som už na začiatku spomenul hľadal som profesiu, ktorá by dovoľovala sa venovať aj koníčku. Moja srdcovka je futbal. Od svojích 18 rokov pôsobím ako futbalový tréner mládeže v klube MŠK ISKRA PETRŽALKA. Prevzal som tak štafetu po mojom otcovi, ktorý celý svoj život trénoval futbalistov v Petržalke.

mski   

V roku 2017 som sa po 10 rokoch štastného spolužitia oženil s mojou životnou láskou Andrejkou. 

19942896_10209895339437123_758328843719627933_o  
 

Najkrajší darček som ale dostal 5.5.2019 a to že sa nám narodil zdravý synček TEO. Nový náboj do života a aj do práce. Viac si užívať rodinku a efektívne pracovať v realitách. 

  7n4a5862 


Prečo vznikla táto stránka?

Aby som Vám ukázal, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je, povedzme, nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani kupujúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. Roky pracujem na svojom dobrom mene a povesti. O tom svedčia aj referencie mojich spokojných klientov.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám za Váš čas. Pokiaľ Vás čokoľvek zaujíma, neváhajte ma kontaktovať.

Rád sa s Vami stretnem pri dobrej káve.

0 ROKOV SKÚSENOSTÍ V REALITÁCH
0 SPOKOJNÝCH KLIENTOV
0 ZREALIZOVANÝCH TRANSAKCIÍ