Referencie

Profesionálny prístup, špičkové poradenstvo a nielen pri zrealizovaní procesu kúpy ale aj v poradenstve a podpore v nasledujúcich realitných záležitostiach. Osobitý prístup a profesionálny záujem, prehľad a slušné vystupovanie. Ďakujeme

Andrew | Kupujúci, Byt - Bratislava

S pánom Kurinom už niekoľko rokov spolupracujeme pri kúpe investičných nehnuteľností a následnom prenájme či predaji. Využívame službu na kľúč a tak sa nemusíme o nič starať. Veľmi oceňujeme jeho ľudský prístup a odbornosť.

Andrea | Prenajímateľ, Byt - Bratislava

S Pánom Kurinom sa mi pracovalo výborne, cítil som sa ako jeho najdôležitejší klient, aj keď som kupoval len maličký byt. Jeho prístup a profesionalita sa nedá velmi porovnať so žiadným iným realiťákom ktorého som stretol. Velmi pekne ďakujem za príjemnú spoluprácu a za trpezlivosť :)

Adam Kordoš | Kupujúci, Byt - Bratislava

Ďakujeme za úžasnú spoluprácu, ochotu, rady, pochopenie. Určite Vás budeme ďalej odporúčať.

Iveta Szaboova | Predávajúci, Byt - Bratislava

Veľká ústretovosť a ochota, - promptnost, flexibilita. Ešte raz ďakujem

Supinova Daniela | Predávajúci, Dom - Ivánka pri Dunaji

Pan Kurina, dakujem velmi pekne este raz ;) za profesionalny a prijemny pristup pocas celeho procesu kupy mojho bytu. Ocenujem komplexitu Vasich sluzieb, otvorenu a jasnu komunikaciu, preciznost a vyborne nacasovanie jednotlivych krokov. Extremne si vazim Vas korektny pristup, ktory nie je samozrejmostou a do procesu kupy nehnutelnosti vnasa pocit dovery a tym aj efektivitu, pocit vacsej istoty a minimalizuje obavy z neznameho a noveho ;) Som vdacna, ze pri kupe mojho noveho domova som som kupu riesila prave s Vami. Prajem vela uspechov a energie,

Lenka | Kupujúci, Byt - Bratislava

všetko bolo v poriadku, maximálna spokojnosť, nie je čo vytknúť

Bohuš Hanák | Predávajúci, Byt - Bratislava

Veľmi milý, ochotný, rýchli pri vybavovaní. Vždy vsetko super vysvetlí, poradí… Maximálna spokojnosť!!!!! ??????

Adrian Cotiofan | Predávajúci, Byt - Bratislava

Niet čo dodať. Všetko bolo super. Kvalitný prístup. Samostatnosť.

Michal Jurči | Predávajúci, Byt - Bratislava

Veľmi profesionálny pristup, príjemná a rýchla komunikácia, znalosť danej nehnuteľnosti. Nápomocný človek. :-)

Jaroslava Bazylakova | Kupujúci, Byt - Bratislava

Bola dobrá spolupráca, dobré nastavenie ceny. Super, ďakujem.

Alica Cséfalvayová | Predávajúci, Byt - Bratislava

Profesionálny prístup, vynikajúca komunikácia, všetky náležitosti boli vybavené promtne a bez komplikácií. Ďakujem za výbornú spoluprácu, rada sa na Vás v prípade potreby obrátim aj v budúcnosti.

Mariana | Kupujúci, Byt - Bratislava

Dakujeme za prijemnu spolupracu. Vazime si pomoc pri vybavovani a riesenia kupenia bytu.

Matus | Kupujúci, Byt - Bratislava

Profesionálny prístup, rýchle, jasné a bezproblémové jednanie, vysoká odbornosť, celkovo maximálna spokojnosť.

Martin | Kupujúci, Byt - Bratislava

Odborná a bezproblémová spolupráca po každej stránke, promptné reakcie a znalosť problematiky. Ochotný odpovedať na jednotlivé otázky, hladko prevedie celým procesom pri kúpe bytu. Odporúčam.

František | Kupujúci, Byt - Bratislava

Ďakujem za skvelý profesionálny prístup rýchle jednanie a vybavenie všetkých potrebných dokumentov k sprostredkovaniu predaja bytu. ?? Odporúčam

Michaela S.

Veľmi milý, férový a profesionálny prístup. Som naozaj rád, že sme natrafili na tuto realitnú kanceláriu :)

Matúš L.

Vysoká profesionalita, 110% spoľahlivosť, ochota 24/7, absolútna spokojnosť po každej stránke, určite odporúčame TOP

Helena M.

Top top top a ešte raz top môžem naozaj odporúčať pána Kurinu veľká spokojnosť.. Maklér ktorý naozaj robí pre svojho klienta čo najlepšie ale hlavne je to človek s veľkým Č... ? Ú nás veľká spokojnosť... Ďakujem mu za všetko čo pre nás urobil.

rodina B.

Z realitnej kancelarie MRK&RETEX som mala možnosť spolupracovať s p. Kurinom. Moja skúsenosť je maximálne pozitívna, jednak zo spolupráce s p. Kurinom, ktorý odviedol kus profesionálnej práce od nafotenia nehnuteľnosti až po samotný predaj a zastrešenie všetkých detailov, ale zároveň aj zo strany samotnej spoločnosti. Spoluprácu s nimi môžem preto len odporučiť. Ešte raz ďakujem!

Ivana M.

Služby pána Kurinu môžeme s čistým svedomím odporúčať. Celý proces predaja prebehol veľmi rýchlo a bezproblémovo, oceňujem profesionálny servis aj promptnú komunikáciu. Prajem veľa úspechov!

Róbert H.

S realitnou kanceláriou mám čerstvú skúsenosť ako kupujúci a z hľadiska prístupu, ochoty, profesionality a znalostí môžem jedine odporučiť. Celý proces prebehol bez akýchkoľvek problémov či stresu. Ďakujem!

Michal V.

Super realitka môžem odporučiť všetkým čo majú záujem o kúpu ,predaj a prenájom bytu??

Denisa M.

Ja som cca pred rokom kupoval byt , všetko riešil p. Kurina. Maximálna spokojnosť. Profesionálny prístup, všetko dopodrobna vysvetlene, mojou úlohou už v procese kúpy bytu bolo len podpisovať papiere o všetko ostatne sa p. Kurina postaral za mňa :) Môžem len odporúčať?

Ivan K.

Profesionálny prístup, rýchle vybavenie. Či kúpu,alebo predaj bytu sme riešili iba cez nich?

Alexandra M.Š.

S p. Kurinom som veľmi spokojná ? Celkový prístup a ochota, od spôsobu a úrovne komunikácie, cez dodržiavanie podmienok a termínov, až po všetky tie príjemné extra služby navyše, sú dôvody pre spoluprácu s ním ??

Zuzana H.

S touto realitnou kanceláriou mám výbornú skúsenosť. Pán Kurina bol veľmi ústretový a priateľský. Môžem každému odporučiť, maximálna spokojnosť so všetkým :)

Natália F.

V roku 2016 sme kupovali byt a v roku 2018 sme predavali. V oboch pripadoch velka spokojnost, profesionalita, komunikacia na urovni a vzdy vsetko nacasovane. Co sa tyka komunikacie, musim vyzdvihnut komunikaciu a vyriesenie predaju bytu pri dedicskom konani, kde neboli medzi predavajucimi najlepsie vztahy a dohoda bola komplikovanejsia, pan Kurina to diplomaticky vyriesil s kazdym z predavajucich. Vybavenie komplet az po odovzdanie bytu. Zmluvy robene v prospech oboch stran, aj predavajuceho, aj kupujuceho. Kedze som opatrna v tychto veciach, dala som zmluvy pozriet pravnikovi, ktory potvrdil, ze su ok a nebolo co v nich vytknut. Po roku som potrebovala scan zmluvy, kedze som sa k nemu nevedela dostat a obratom mi bol z realitnej kancelarie poslany, cize ochota pomoct aj rok po predaji?. Za mna velka spokojnost a odvtedy odporucam aj mojim znamym. Dakujem a prajem aj nadalej vela uspechov?

Katarína M.

Na pána Kurinu som sa obrátil s predajom nehnutelnosti keďže je to človek, ktorý sa dlhé roky pohybuje na trhu s nehnuteľnosťami a dostal som sa neho len tie najlepšie referencie od známych, ktorým pomáhal s kúpou, alebo predajom nehnutelnosti. Oproti iným maklerom s ktorými som mal skúsenosť oceňujem jeho znalosti v realitách a najmä fakt, že čo povedal to platilo. Výborná komunikácia počas celej doby spolupráce a ako neznalému človeku mi vysvetlil všetky podrobnosti ohľadom jednotlivých krokov, zmlúv a prepisu. Zvlášť oceňujem jeho osobitný prístup a spoľah na jeho osobu. Ďalšiu kúpu či predaj nehnutelnosti budem určite riešiť v spolupráci s MRK & Retex a pánom Kurinom.

Martin B.

"S realitnou kanceláriu mam momentálne skúsenosť už z oboch strán, ako kupujúci aj predávajúci. V oboch prípadoch som bol veľmi spokojný s ich prístupom ako po profesionálnej tak aj po osobnej stránke........ochota, ústretovosť, informovanosť ✌ Ďakujem a odporúčam ! "

Martin H.

Odporúčam. Profesionálne služby a osobný prístup. Všetko podľa dohody.

Vladimír R.

Pán Kurina je profesionál vo svojom obore. Jeho prístup bol priateľský a ústretový. Venoval sa nám “vo dne v noci”, kedykoľvek sme ho mohli kontaktovať. Boli sme spokojní aj s ostatnými kolegami, ktorí zastrešovali právny servis. Byt sme hľadali dlhšiu dobu, kedže situácia na trhu je momentálne náročná. Vďaka tejto realitnej kancelárii sa nám podarilo kúpiť byt, s ktorým sme nadmieru spokojní. Ďakujeme celému tímu MRK & RETEX.

Jaroslav S.

Veľmi seriózna realitka, milí ľudia s ochotou pomôcť. Kupovala som v Petržalke svoj prvý byt so snúbencom a získala som kompletný servis aj s top poradenstvom ohľadom vecí, ktoré mi neboli jasné. Ešte raz by som sa chcela poďakovať a určite Vaše služby znovu využijem ? ODPORÚČAM !!

Adriana K.

Svoju nehnuteľnosť som chcela predať sama a tak som vyhodila inzerát na realitné portáli. Kontaktovalo ma nespočetne veľa realiťákov. Dovolila som že môžu inzerovať môj byt. Teraz už viem že to bola tá najväčšia chyba. Onedlho ma ale kontaktoval p. Kurina a vysvetlil mi ako pracuje on. Jeho plán predaja bol premyslený a tak sme si polovičkou povedali, že to s nim skúsime exkluzívne. Bolo to asi to najlepšie riešenie čo sme pre predaj nehnuteľnosti mohli spraviť. Do 2 týždňov sme mali nehnuteľnosť predanú. Všetko prebehlo hladko. Zanedlho sme v rodine mali ďalší predaj bytu a hádajte koho som kontaktovala... ĎAKUJEME

Petra L.

Keď napísať slovom "ANO" tak určite 100% -ný prístup ako majú v tejto realitnej kancelárii (hlavne p. Kurina - náš realitný maklér) by si mali vziať aj iné firmy či makléri. DOPORUČUJEM vysoko maximálnu ústretovosť k vaším požiadavkám a všetkému čo môžu pre vás vybaviť - a to som ich služby využil viackrát. Veľa spokojných klientov prajeme s manželkou ...

Rastislav K.

Realitná kanceláriu som kontaktovala na doporučenie. Predávala som svoju nehnuteľnosť a potrebovala som kúpiť súčasne novú menšiu nehnuteľnosť. Keďže som strašia a rodinu nemám v SR, potrebovala som zveriť obchod spoľahlivým osobám. Ujal sa ma mladý pán Kurina spoločne s pani konateľkou. Od obhliadky, banky, notára, zmlúv, katastra až po odovzdanie nehnuteľnosti mi asistovali. Všade ma odniesli a pomáhali odhlásiť či nahlásiť na patričné úrady. Bola to profesionálna práca za ktorú som neskutočne vďačná. Všetko splnili a ešte aj navyše čo nebolo v ich náplne práce. Ľudský prístup pána Kurinu si veľmi cením a prajem mu všetko dobre.

Hana Ch.

Od realitnej kancelárie MRK & RETEX a konkrétne od môjho osobného makléra p. Kurinu som dostala full servis. Od úspešného predaja nehnuteľnosti ktorú sme dedili viacerí súrodenci. Po kúpu investičného bytu až po bezproblémový prenájom bytu. Jednoducho nemusela som sa o nič starať a plne som im dôverovala. Priateľský ľudský prístup avšak profesionálny. Realitnú kanceláriu môžem len vrelo odporučiť a služby realitného makléra si neviem vynachváliť. Dodnes sme v kontakte ...

Silvia S.

Veľká profesionalita a ľudskosť, dočkal som sa pomoci a vysvetlenia ohľadom všetkého, čo mi bolo nejasné. Kúpil som si svoj prvý byt, ktorý som kompletne prerábal po konzultácii s p. Kurinom a získal som svoj vysnívaný byt za pravdepodobne najlepšiu cenu na trhu. Spokojne bývam už 6 mesiacov a služby tejto RK môžem len vrelo odporučiť. Ešte raz ďakujem !!

Antonio L.